Als je een stressvolle scheiding en periode achter de rug hebt of er nog midden inzit kan dat enorm veel invloed op jezelf en het contact en de verbinding met je kind hebben.
Merk je dat je kind zich van je afkeert of echt veel last van de scheiding heeft of hunkert naar jouw aandacht? of merk je dat je kind je triggert, je spiegelt. Of merk je dat jullie door de intensieve tijd er even niet voor elkaar konden zijn maar daar wel heel erg naar verlangen.
Door de vele retraites die ik zelf heb gedaan weet ik dat het doen van een retraite in de natuur veel rust, ontspanning, verzachting en contact brengt. En gewoon heel fijn is!
Even weg uit de dagelijkse hectiek of stress, even afstand, even uitloggen van socials, whatsapp, netflix. En alleen met elkaar bent.
Boek dan deze ouder-kind retraite dag.
Gun jezelf en je kind dit cadeau.
Op een prachtige rustige locatie in de natuur midden in NL zullen we creatief en in de natuur bezig gaan.
Doen we:
Als moeder van 2 kinderen, scheidingscoach, gezins-en kindercoach, kinderyogadocent, puber expert en mijn enorme grote hart voor jou creëer ik de mogelijkheid om even uit te zoomen, te ontspannen, tools en handvatten te krijgen om van hart tot hart te connecten en maken we er samen een fantastische dag van. Mijn lieve vriendin en Yogadocent Carien verzorgt de geweldige ouder-kind yoga.
Voel jij nu YES dit wil ik met mijn kind!!
De eerste voor 2022 staat gepland op:
Wil je meer info of deze geweldige dag voor jullie boeken, stuur mij dan een email.
Komt deze datum niet uit plaats ik je gegevens graag op een lijst voor de volgende.
Ik ontmoet jullie graag op 21-8-2022
Download hier mijn 10 gratis tips.